«Про заборону відвідування лісу та виїзд до них транспортних засобів»

Дата: 05.04.2022 16:35

Фото без описуЗ метою попередження та запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в природних екосистемах, а також оперативного та ефективного реагування на можливі пожежі та мінімізації їх наслідків відповідно розпорядження Одеської обласної військової адміністрації «Про заборону відвідування лісу та виїзд до них транспортних засобів»:

• Заборонити відвідування лісу населенням і в’їзд до лісів Одеської області (крім транспортних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, крім транспортних засобів Збройних Сил України, командування видів окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та інформації України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної лісової охорони України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих транспортних засобів, що використовуються для лісогосподарської мети, до окремого розпорядження.