Дотримання заходів пожежної безпеки під час перебування у лісових масивах та недопущення спалювання стерні, сміття та залишків рослинності збереже природу.

Дата: 04.04.2022 16:20

Фото без описуДоводимо до відома жителів громади, сільськогосподарських підприємств та фермерів щодо недопущення спалювання залишків рослинності, сухостою та сміття з метою запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах.

Також наголошуємо на неухильному дотриманні підприємствами та населенням громади вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства у лісових масивах, сільгоспугіддях, особливу увагу необхідно звернути на недопущення випалювання залишків рослинності, сміття та сухостою.

Адже, неконтрольоване спалювання рослинності протягом значної частини року створює загрозу життю людей, призводить до значної шкоди довкіллю – забруднення атмосферного повітря.

Будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.