Громада працює .

Дата: 01.04.2022 11:39

Щоранку о 9 годині селищна рада загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує  українців, які віддали своє життя, всіх, хто воював, всіх військових та всіх цивільних, дорослих та дітей чиє життя забрала війна.

Попри  воєнний стан в державі, аграрії нашої громади проводять комплекс  весняно-польових робіт. Сільгосппідприємствами  уже проведено підживлення озимих зернових культур. Розпочато  посів ярих зернових та технічних культур,  агрономи контролюють якість виконання робіт.  Будемо чекати на гарні врожаї.

Працівники з благоустрою селищної ради  та комунальне підприємство «Злагода» працює в штатному режимі прибирають центральні вулиці, паркові зони: вигрібають опале листя,  розчищають чагарники.  Також проводиться робота по старостинським округам,  робітники з благоустрою  наводять лад на закріплених територіях.   Просимо всіх жителів громади долучитися до прибирання своєї прибудинкової території.  Відновлено роботу по ремонту будівлі ЦНАП.

Комісія по урегулюванні цін продовжує свою роботу.  Проводиться  моніторинг цін на перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість.

Одним із важливим питанням у громаді  стоїть забезпечення КНП «Великомихайлівська БЛ» медикаментами та всіма необхідним ФАПи громади  для надання першої невідкладної допомоги. Наразі як повідомила головний лікар КНП «Великомихайлівська БЛ», що вони роблять все можливе для вирішення даного питання.