Кредитна підтримка сільгосптоваровиробників  для здійснення весняно-польових робіт 2022 року під час воєнного стану.

Дата: 31.03.2022 15:12

Фото без опису,Мінагрополітики ініціювало постанову, й Уряд України одноголосно підтримав надання кредитної підтримки сільгосптоваровиробникам для здійснення весняно-польових робіт. Зокрема, держава надасть у 2022 році підтримку винятково малим і середнім аграрним виробникам, а також компенсує відсоткову ставку за залученими кредитами. Максимальна сума кредиту, на який поширюється компенсація відсоткової ставки, становить 50 млн грн. Кредитування надають для здійснення сільськогосподарської діяльності (посівної) на період дії воєнного стану. Для отримання кредитування суб’єкт підприємництва також повинен бути сільськогосподарським товаровиробником у значенні, наведеному в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України».

Максимальний розмір державної гарантії за портфельними кредитами до 80%. Заявникам необхідно звертатись у фінансову установу. Мінагрополітики робить усе можливе для спрощення процедур і полегшення посівної кампанії.