Фонд «Оборона Одещини»

Дата: 29.03.2022 17:23

Фото без описуАпарат Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області підтримав  ініціативу начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка та  добровільно перерахував до обласного фонду «Оборона Одещини» свій одноденний заробіток.

Нагадуємо , що Одеською обласною військовою адміністрацією прийнято Розпорядження про створення цільового фонду «Оборона Одещини», джерелами формування якого є благодійні внески підприємств, меценатів та небайдужих громадян.

Запрошуємо  небайдужих  громадян,  підприємств  незалежно від форм власності долучитись до цієї акції та перерахувати  кошти до  фонду за такими реквізитами:

Код області:15

Населений пункт:  Одеська область

Отримувач: ГУК  в Одеській області/ Одеська обл./50110000

Код отримувача: (ЄДРПОУ) 37607526

Банк отримувача: Казначейство України

Номер рахунку (ІВАN): UA238999980314161931000015001

Код класифікації доходів  бюджету: 50110000

Найменування  коду класифікації доходів  бюджету: Цільові фонди, утворені  Верховною Радою Автономної  Республіки  Крим, органами  місцевого самоврядування  та  місцевими органами  виконавчої влади, фонд «Оборона Одещини»