ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ

Дата: 24.03.2022 14:12

Фото без описуНавесні кожного року в Великомихайлівській громаді проводиться комплекс заходів з прибирання та благоустрою території громади, адже вони є основним чинником у покращенні стану навколишнього природного середовища. Ось і сьогодні працівники  вийшли на прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, дитячих, спортивних   майданчиків,  вулиць, доріг, кладовищ, братських могил.

Для забезпечення добробуту жителів громади, захисту довкілля, збереження зон зелених насаджень, підтримки чистоти та порядку в громаді  звертаємося до всіх мешканців  не залишатися осторонь та приєднатися до заходів з благоустрою території.

Завдяки, спільними зусиллями зробимо територію нашої громади чистою і комфортною, адже спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.