Дата: 21.03.2022 14:10

Доводимо  до вашого відома про  внесені Урядом зміни до законодавчих актів, що регулюють бюджетний процес в період воєнного стану.  Верховна Рада  ухвалила законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» .

На сьогоднішній день на території Одеської області бойові дії не ведуться, що не звільняє від сплати податку на землю та екологічного податку суб’єктів господарювання.   Зі змінами ви можете ознайомитися за посиланням:https://rada.info/upload/users_files/04379367/6081468a07ab96dd91459b2c6b21d05c.pdf