Про скликання 27-ї позачергової сесії Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 24.02.2022 10:11

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання  27-ї  позачергової  сесії

Великомихайлівської  селищної  ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 5  статті 46  та п.111  прикінцевих положень  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Великомихайлівської селищної ради, затвердженого рішенням № 6 – VIIІ сесії селищної ради від 01.12.2020 року, у зв’язку з оголошенням надзвичайного стану:

Скликати 24 лютого  2022 року о 10 00 годині  в сесійній залі селищної ради  двадцять сьому позачергову сесію Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину.

На розгляд сесії винести  наступні питання:

1. Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання селищного бюджету Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району за 2021 рік.

2. Про призначення кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік

3. Про внесення змін і доповнень до рішення № 1955- VІІІ від 23 грудня 2021 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 25022 рік »

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.

Селищний  голова                                           Людмила ЧЕБАН

24.02.2022  року