«Альбом безбар’єрних рішень» - перший посібник в Україні для проєктувальників публічних просторів про побудову безбар’єрного середовища.

Дата: 23.02.2022 16:03

Фото без опису«Доступність та зручність мають стати найважливішими аргументами при ухваленні рішень, що стосуються вуличної й житлової інфраструктури. Якщо простір навколо нас ставатиме безбар’єрними, комфортно буде кожному без виключення. Цей посібник дасть відповіді на багато питань тим, хто хоче і може і створювати безбар’єрні простори», — зазначила Олена Зеленська.

Перший розділ Альбому присвячений доступності ґанків та подвір’я. Зокрема, у ньому зібрані типові рішення та вимоги для нового будівництва та наявного простору окремих об’єктів. Також у цьому розділі підібрані приклади альтернативних підходів з міжнародних посібників з посиланнями на них. Є зручна добірка посилань на державні будівельні норми та стандарти до кожного сценарію.