З 1 СІЧНЯ 2022 РОКУ ЗМІНИЛАСЬ ВАРТІСТЬ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ, З ЯКОЇ СПЛАЧУЄТЬСЯ ЗБІР НА ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ

Дата: 04.02.2022 11:39

Фото без описуЗбір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачується підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, а також фізичними особами, які набувають право власності на легкові автомобілі при першій державній реєстрації автомобіля в Україні в територіальних органах з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України, у розмірі залежно від вартості легкового автомобіля:

3 відсотки — якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року ( у 2022 році — із суми до 409365 грн.) ;

4 відсотки - якщо вартість легкового автомобіля  перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів  прожиткового мінімуму для працездатних осіб,  встановленого  законом на 1 січня звітного року ( у 2022 році — із суми понад 409365 грн до 719490 грн.);

5 відсотків - якщо вартість легкового автомобіля  перевищує    290 розмірів  прожиткового мінімуму для працездатних осіб,  встановленого  законом на 1 січня звітного року ( у 2022 році — із суми понад 719490 грн)

Довідково : Законом України “ Про Державний бюджет України на 2022 рік” встановлено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2022 року — 2481 грн.