З сумом повідомляємо..

Дата: 28.01.2022 11:29

Фото без описуЗ сумом повідомляємо, що 27 січня 2022 року на 86 році  пішов з життя Віталій Федорович Первухін-громадський діяч , почесний громадянин Великомихайлівського району ,автор краєзнавчих та художніх книг, засновник музею хору ім. Г. Верьовки,щирий поціновувач української мови та народної пісні.

Народився у 1936 році в Сибіру. Після Великої Вітчизняної війни родина переїхала до нашого району (місце де воював його батько). Закінчив Тростянецьку школу, гідромеліоративний технікум. Здобув вищу журналістську освіту.30 років працював журналістом в газетах Молдови. Друкувався в місцевій районній газеті.  Він автор краєзнавчої книги «В песнях останемся мы» (про села Тростянець, Орел, Привілля Великомихайлівського району ) «Комратская республика» (присвячена гагаузькому народу). Була видана збірка дитячих оповідань для дорослих «Ищу человека» та книга «Пока нас помнят – мы живем» (про родословну сім' ї Первухіних).

Засновник Великомихайлівського музею ім.Г.Г.Верьовки (2005р.було відкриття музею).

У 2016 році присвоєно звання "Почесний громадянин Великомихайлівського району".

Вічна пам'ять світлій та творчій людині .