ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 28.01.2022 09:43

Фото без описуВеликомихайлівська селищна рада Роздільнянського району Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Великомихайлівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- наявність освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння  персональним комп’ютером в режимі користувача;

- вміння роботи в бухгалтерських програмах.

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копія документа про освіту;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення в засобах масової інформації за адресою: смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123.

Телефон для довідок: (04859) 2-12-46.