Про передачу земельної ділянки у власність гр. Терлецькій Тетяні Іллівні для ведення фермерського господарства на території Великомихайлівської селищної ради (за межами населеного пункту)

Дата: 18.01.2022 16:27

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про передачу земельної ділянки у  власність

гр. Терлецькій Тетяні Іллівні для ведення

фермерського господарства на території

Великомихайлівської селищної ради (за межами населеного пункту)

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 31, ст.12, ст.81,121, 122 Земельного кодексу України, ч. 1 ст. 13 Закону України «Про фермерське господарство» та розглянувши заяву громадянки України Терлецької Тетяни Іллівни про передачу земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно у власність гр. Терлецькій Тетяні Іллівні земельну ділянку:

- цільове призначення земельної ділянки: 01.02 Для ведення фермерського господарства;

- кадастровий номер земельної ділянки – 5121685200:01:001:0368;

- загальна площа земельної ділянки – 7,2452 га, з них – 7,2452 га рілля;

- адреса земельної ділянки – Великомихайлівська селищна рада Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту)

2. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 5121685200:01:001:0368) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

3.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, охорони пам’яток, навколишнього середовища.

Секретар селищної ради           _____________                      Юрій ТИШЛЕР

(підпис, печатка)