Про передачу земельної ділянки у власність гр. Терлецькому Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Великомихайлівської селищної ради (за межами населеного пункту)

Дата: 18.01.2022 16:26

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про передачу земельної ділянки у  власність

гр. Терлецькому Миколі Миколайовичу для ведення

фермерського господарства на території

Великомихайлівської селищної ради (за межами населеного пункту)

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 31, ст.12, ст.81,121, 122 Земельного кодексу України, ч. 1 ст. 13 Закону України «Про фермерське господарство» та розглянувши заяву громадянки України Терлецького Миколи Миколайовича про передачу земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно у власність гр. Терлецькому Миколі Миколайовичу земельну ділянку:

- цільове призначення земельної ділянки: 01.02 Для ведення фермерського господарства;

- кадастровий номер земельної ділянки – 5121685200:01:001:0365;

- загальна площа земельної ділянки – 7,2452 га, з них – 7,2452 га рілля;

- адреса земельної ділянки – Великомихайлівська селищна рада Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту)

2. Право власності на земельну ділянку (кадастровий номер 5121685200:01:001:0365) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, охорони пам’яток, навколишнього середовища.

Секретар селищної ради           _____________                      Юрій ТИШЛЕР

(підпис, печатка)