Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яворському Віктору Йосиповичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Дата: 18.01.2022 16:07

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка,вул. Центральна, 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. Яворському Віктору Йосиповичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Керуючись п.34ч.1 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 12, п.1ч.ґ ст. 81, п. 21 Перехідних положень Земельного Кодексу України, ст.ст. 22,25,55 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» розглянувши клопотання гр. Яворського Віктора Йосиповича про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Великомихайлівська селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Яворському Віктору Йосиповичу, власнику земельної частки (паю), на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за адресою: Великомихайлівська селищна рада Великомихайлівського району Одеської області (за межами населених пунктів).

2. Гр. Яворському Віктору Йосиповичу у місячний термін укласти договір із розробниками документації із землеустрою, які відповідають вимогам ст. 26 Закону України «Про землеустрій».

3. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), у встановленому законодавством порядку надати для затвердження  до Великомихайлівської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, охорони пам’яток, навколишнього середовища.

Секретар селищної ради                _____________                       Юрій ТИШЛЕР

(підпис, печатка)

23.12.2021року