Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Наливанному Вадиму Іллічу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Дата: 18.01.2022 15:58
Кількість переглядів: 226

Фото без опису

УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка,вул. Центральна, 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

 

РІШЕННЯ 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. Наливанному Вадиму Іллічу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

 

Керуючись п.34ч.1 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст. 12, п.1ч.ґ ст. 81, п. 21 Перехідних положень Земельного Кодексу України, ст.ст. 22,25,55 Закону України «Про землеустрій», розглянувши клопотання гр. Наливанного Вадима Ілліча про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Великомихайлівська селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Наливанному Вадиму Іллічу, власниці земельної частки (паю), згідно свідоцтва про право на спадщину за законом НРН 678012 від 29.10.2021 року, зареєстрованого в реєстрі за № 2-1605, на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за адресою: Великомихайлівська селищна рада Великомихайлівського району Одеської області (за межами населених пунктів).   

2. Гр. Наливанному Вадиму Іллічу у місячний термін укласти договір із розробниками документації із землеустрою, які відповідають вимогам ст. 26 Закону України «Про землеустрій».

3. Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), у встановленому законодавством порядку надати для затвердження  до Великомихайлівської селищної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, охорони пам’яток, навколишнього середовища.

 

             Секретар селищної ради                _____________                       Юрій ТИШЛЕР

                                                           (підпис, печатка)

23.12.2021року

№ 2213-VІІІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь