Про припинення права постійного користування земельною ділянкою гр. Козака Вячеслава Івановича для ведення фермерського господарства на території Великомихайлівської селищної ради (за межами населеного пункту)

Дата: 18.01.2022 15:58

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою

гр. Козака Вячеслава Івановича для ведення

фермерського господарства на території

Великомихайлівської селищної ради (за межами населеного пункту)

Керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1 ст. 31, п. «а» ч. 1 ст. 141, ст. 142 Земельного кодексу України, та розглянувши клопотання гр. Козака Вячеслава Івановича про припинення права постійного користування земельною ділянкою, Великомихайлівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити гр. Козаку Вячеславу Івановичу право постійного користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, посвідченого на підставі державного акта на право користування землею серії Б №033671, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право користування землею від 04.02.1992 року за № 38, кадастровий номер: 5121685200:01:001:0215, площею 29,2037 га, цільове призначення: 01.02 – для ведення фермерського господарства, місце розташування якої: Одеська область, Великомихайлівський район, Великомихайлівська селищна рада (за межами населеного пункту).

3. Припинення права постійного користування на земельну ділянку (кадастровий номер: 5121685200:01:001:0215) підлягає державній реєстрації у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, охорони пам’яток, навколишнього середовища.

Секретар селищної ради                 _____________                     Юрій ТИШЛЕР

(підпис, печатка)

23.12.2021 року