БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ – це бачити людей серцем.

Дата: 18.01.2022 14:13

Фото без опису#barrierfree #bezbariernist #безбарєрність #історіїякінадихають

Тема безбар’єрності звучить у світі і є не просто трендом, який підхопила Україна, а необхідністю, бо йдеться про права людей, рівність незалежно від соціального статусу, етнічного походження, ментальної чи фізичної інвалідності.

Про безбар’єрність говорять різними мовами, навіть мовою фотографії – емоційною, зворушливою, певною мірою безкомпромісною.

«Довідник безбар’єрності» заговорив різними мовами! Відтепер він доступний, в тому числі, українською жестовою мовою з аудіодискрипцією, щоб побачити та почути - тисніть на віджет, синій кружечок із зображенням рук всередині.
Твій гід з коректного спілкування. Шукаєш певне слово? https://bf.in.ua/

Коли невидиме стає видимим – це завжди ознака змін. Коли приймають різноманіття і розуміють потребу у створенні комфортного для усіх простору – це ознака нової суспільної норми.

Проєкт реалізовано в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», за підтримки Міністерство інфраструктури України, у співпраці з Міжнародний аеропорт "Бориспіль", PHOTO KYIV, Безбар'єрність.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree