ПРОТОКОЛ Двадцять третьої позачергової сесії Великомихайлівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 15.12.2021 12:08

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка,вул. Центральна,123

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Двадцять третьої позачергової сесії  Великомихайлівської

селищної ради восьмого скликання

15 грудня 2021 року

Всього депутатів – 26

Присутні – 19

ЗАПРОШЕНІ:

Шалай Катерина       -   начальник фінансового відділу.

Юріївна

Ільгова Наталія         -   головний спеціаліст – юрист

Володимирівна             Великомихайлівської селищної ради

Іванова Ольга            -   начальник відділу – головний бухгалтер

Петрівна                         бухгалтерського обліку та звітності

Двоєнкін Віталій      -   староста Великокомарівського старостинського округу

Іванович

Джулай Ірина            -    староста  Новоселівського старостинського округа

Вікторівна

Таран  Галина           -     староста Гребениківського старостинського округа.

Вікторівна

У зв’язку з відсутністю голови у відповідності до частини 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» в Україні та регламенту Великомихайлівської  селищної ради  23  позачергову сесію VІІІ -скликання проводить секретар селищної ради  Тишлер Ю.Ю.

У зв`язку з тим, що секретар селищної ради являється головуючим сесії депутати Великомихайлівської селищної ради одноголосно обрали секретарем Мрачко Т.В.

Сесію відкриває секретар Великомихайлівської селищної ради Ю.Ю.Тишлер, який  приймає участь у голосуванні та  пропонує слідуючий порядок денний.

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.
  2.  Про внесення змін і доповнень до рішення №36 – VIII від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021 рік».
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.
  4. Про внесення змін до   Програми  соціальної  підтримки  населення на 2019-2021 роки «Соціальний  захист  населення Великомихайлівської  селищної  ради».
  5. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Міністерства соціальної політики України технічного оснащення щодо організації виконання  функцій у сфері соціального захисту населення .
  6.   Про надання згоди на безоплатне прийняття від Українського фонду соціальних інвестицій  меблів для соціальних робітників, наданих Японським фондом соціального розвитку  (JSDF)  в рамках реалізації  проєкту «Надання соціальних послуг в громаді».
  7. Про передачу в господарське відання Амбулаторії моно практики Великомихайлівської  ОТГ, провулок  Больничний, 6 в с. Гребеники

КНП «Великомихайлівський ЦПМСД» Великомихайлівської селищної ради.

Інші.

1.Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо особи-підписанта, що діє від імені Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.

2. Про внесення змін до Програми розвитку культури Великомихайлівської селищної ради на 2020-2023 роки.

Проводиться голосування за порядок денний в цілому  і  за основу :

За -19

Проти –0

Утрималися – 0

Утримались – 0

Не голосували – 0

Секретар селищної ради Ю.Ю.Тишлер   повідомив  депутатів  селищної ради щодо  дотримання  Закону України «Про запобігання  корупції».

Сесію розпочато

Слухали: Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

Рішення №  1946  - УІІІ додається

Виступила депутат Великомихайлівської селищної ради Кузьмінська Н.І. з пропозицією зняти питання щодо Виготовлення проектно-кошторисної  документації  на об’єкт   «Реконструкція очисних споруд смт.Велика Михайлівка  Одеської області» та виготовлення проектно-кошторисної документації  «Будівництво очисних споруд смт.Велика Михайлівка Одеської області».

За –15

Утримались - 4

За –15

Утримались –4

Рішення прийнято

Виступила депутат Великомихайлівської селищної ради Івис О.В.з пропозицією виплатити дотацію КП «Злагода на виплату заробітної плати за листопад 2021року .

Слухали: Про внесення змін і доповнень до рішення №36 – VIII від 24.12.2020 року   « Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021 рік».

Не голосували –0

Рішення №  1947   - УІІІ додається

Слухали: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.

Рішення № 1948   - УІІІ додається

Слухали: Про внесення змін до   Програми  соціальної  підтримки  населення на 2019-2021 роки «Соціальний  захист  населення Великомихайлівської  селищної  ради».

Доповідає: начальник  відділу соціального захисту населення       Великомихайлівської селищної ради О.А.Тилкова

Рішення №  1949   - УІІІ додається

Слухали: Про надання згоди на безоплатне прийняття від Міністерства соціальної політики України технічного оснащення щодо організації виконання  функцій у сфері соціального захисту населення .

Рішення №  1950   - УІІІ додається

Слухали: Про надання згоди на безоплатне прийняття від Українського фонду соціальних інвестицій  меблів для соціальних робітників, наданих Японським фондом соціального розвитку  (JSDF)  в рамках реалізації  проєкту «Надання соціальних послуг в громаді».

Доповідає: начальник  відділу соціального захисту населення        Великомихайлівської селищної ради О.А.Тилкова

Рішення №  1951  - УІІІ додається

КНП «Великомихайлівський ЦПМСД» Великомихайлівської селищної ради.

Доповідає: начальник відділу – головний бухгалтер відділу    бухгалтерського  обліку та звітності О.П.Іванова.

Рішення №  1952  - УІІІ додається

Доповідає: головний  спеціаліст – юрист Великомихайлівської селищної ради      Н.В.Ільгова.

Рішення №  1953  - УІІІ додається

За –18

Не голосували – 1

За –18