Про встановлення батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради

Дата: 11.01.2022 10:25

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

Про встановлення батьківської плати

за харчування в  закладах дошкільної освіти

Великомихайлівської селищної ради

Керуючись ст.26, п.6 ч.4 ст.42 Закону  України «Про місцеве  самоврядування», ст. 56  Закону  України  «Про  освіту»  та  ст. 35  Закону  України  «Про  дошкільну освіту», згідно «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах»,  постановою КМУ від 24.03.2021 р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури та туризму Маковецької О.С., селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Встановити вартість харчування в закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради з 01.01.2022 року  в розмірі 50 грн. на дитину в день.

2. Встановити батьківську плату за харчування 80% від вартості харчування в день.

3. Розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких виховуються троє і більше дітей.

4.  Плата з батьків не справляється за харчування у сім’ях, в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебуваюь під опікою і виховуються в сім’ях, діти із сімей, які отримують допомогу малозабезпеченим сім’ям, діти, потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти учасників АТО, інших категорій, визначених законодавством.

5. Надавати пільги по батьківській платі за харчування дітей індивідуально, згідно поданих заяв.

6. За дні, пропущені лише з поважних причин, а саме: в разі хвороби дитини, карантину у закладі, санаторного лікування, відпустки батьків, оздоровчий період, за наявності відповідних документів, плату з батьків не утримувати.

7. У випадку  відсутності дитини у закладі без поважних причин більше 3 (трьох ) днів на місяць відраховувати зі списків закладу  дошкільної освіти.

8. Плата за харчування дітей у закладах  дошкільної освіти вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата до банківських установ.

9. Забов’язати  директорів  закладів  дошкільної освіти оприлюднити та довести дане рішення до відома батьків.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.

Секретар селищної ради                                                        Юрій ТИШЛЕР

№ 1964 -VIIІ