РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про скликання 25-ї позачергової сесії Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 04.01.2022 16:13

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання  25-ї  позачергової  сесії

Великомихайлівської  селищної  ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 2.2, 4,5,6 та 10  статті 46,50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Великомихайлівської селищної ради, затвердженого рішенням № 6 – VIIІ сесії селищної ради від 01.12.2020 року:

1.Скликати 05 січня 2022 року о 1400 годині  в сесійній залі селищної ради  двадцять п’яту  позачергову сесію Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину.

На розгляд сесії винести  наступні питання:

1. Про довгострокове припинення дії контракту з головним лікарем КНП «Великомихайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської селищної ради.
  2. Про призначення головного лікаря КНП «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня» Великомихайлівської селищної ради.
  3. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради.

Секретар селищної ради                                             Юрій  ТИШЛЕР

04.01. 2022  року