«Залишайся в безпеці».

Дата: 24.12.2021 14:20

Фото без описуВідділ соціального захисту  населення  Великомихайлівської ТГ  повідомляє, що у рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» був розроблений чат-бот з протидії торгівлі людьми «Залишайся в безпеці».

Інформаційний ресурс допоможе розпізнати небезпечні ситуації, розповість про різні форми сучасного рабства та порадить, куди звертатися по допомогу.

Також програма розповідає про правила безпечного працевлаштування, навчання, подорожей та онлайн-спілкування, містить багато інфографіки. Завдяки ресурсу можна швидко знайти інформацію щодо допомогти рідним чи друзям, які потрапили у сучасне рабство.

Користувачам запропонують поглибити свої знання у сфері протидії торгівлі людьми – пройти тематичний квест та навчальний онлайн-курс.

Приєднатися до чат-боту «Залишайся в безпеці» можна за посиланням https://t.me/stay_in_safe_ua_bot.