Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАМІРИ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 22.12.2021 10:55
Кількість переглядів: 494

Державне підприємство «Служба місцевих доріг» у Одеській області повідомляє, що на підставі завдання на проектування №11/21 від 17.06.2021 р., з метою вдосконалення транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської області та підвищення рівнів екологічної та дорожньої безпеки заплановано реконструкцію автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160801 Об’їзд смт. Велика Михайлівка, км 0+000 км 3+500, Одеська область. Робочим проектом передбачена реконструкція з максимальним використанням існуючої дороги. Загальна довжина ділянки капітального ремонту – 3230 м, ширина проїзної частини – 7,00 м, тип дорожнього одягу – капітальний.

Проектні рішення розробляються відповідно до вимог ДБН, санітарно-гігієнічних норм та правил, та забезпечують виконання охоронних, відновлювальних і захисних заходів. Будівництво об’єкта буде супроводжуватись впливом на атмосферне повітря відпрацьованих газів від будівельних машин та автотранспорту. Основними видами впливу на компоненти природного середовища під час експлуатації автодороги є забруднення навколишнього середовища викидами відпрацьованих газів двигунів автомобілів, шумове навантаження. Проектні рішення щодо реконструкції передбачають комплекс заходів із захисту навколишнього середовища. На всіх етапах будівництва та експлуатації відсутні джерела, які впливають на клімат та мікроклімат. Процес поводження з відходами, що утворяться в період будівництва та експлуатації об'єкту, включає в себе наступні етапи: накопичення та тимчасове зберігання, транспортування, переробку (знешкодження, утилізація, використання в якості вторинної сировини) або захоронення відповідно до вимог Закону України «Про відходи». В період експлуатації автомобільної дороги укладають необхідні договори з організаціями, що володіють ліцензією на подальше розміщення відходів.

Реконструкція автомобільної дороги буде сприяти запобіганню можливості виникнення аварійних ситуацій при рості інтенсивності руху в майбутньому, зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод, поліпшити комфорт проїзду і швидкість, забезпечити мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище.

Пропозиції та зауваження просимо направляти протягом 30 днів з дати публікації за адресою: 65031, м. Одеса, вул. Михайла Грушевського, 49, ДП «Служба місцевих доріг», тел. (048) 789 4900

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь