Провнесення змін до Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської селищної ради» на 2021 - 2023 роки.

Дата: 17.12.2021 12:49

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

від     грудня                2021  року                                                             №

Провнесення змін до  Програми підтримки

та розвитку комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Великомихайлівської селищної ради»  на 2021 - 2023 роки.

Відповідно до  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою забезпечення ефективного функціонування комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської селищної ради», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до   Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської  селищної  ради»  на 2021 -2023 роки,             (додається).

- напрямки діяльності та заходи  районної  Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської районної ради на 2018-2020 роки доповнити пунктами    та викласти в новій редакції:

10. Придбання бензину  для надання медичної допомоги вдома населенню, віком більше 60 років, та дітям,  у зв’язку з пандемією 45,00 тис.грн.

18. За монтажні роботи з припинення газопостачання для Гребениківської АЗПСМ на суму 2,20тис. грн.

19. За ремонт та прошивку катриджів 5,0 тис.грн.

20. За послуги зі збирання відходів 2,10

21. За придбання програми для ведення бухгалтерського та кадрового обліку для комунального підприємства, супровід програми, перенесення залишків 50,10 тис.грн.

2. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних  питань, питань регламенту, депутатської етики, антикорупційної діяльності та забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян.

Секретар селищої ради                                                            Ю.Ю.Тишлер

"_____"___12_____2021_р

№- ________