Великомихайлівська громада

Одеська область, Роздільнянський район

Про встановлення батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради

Дата: 17.12.2021 12:45
Кількість переглядів: 448

 

 

УКРАЇНА

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

 

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

Про встановлення батьківської плати

за харчування в  закладах дошкільної освіти

Великомихайлівської селищної ради

 

Керуючись ст.26, п.6 ч.4 ст.42 Закону  України «Про місцеве  самоврядування», ст. 56  Закону  України  «Про  освіту»  та  ст. 35  Закону  України  «Про  дошкільну освіту», згідно «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах»,  постановою КМУ від 24.03.2021 р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури та туризму Маковецької О.С., селищна рада,

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити вартість харчування в закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради з 01.01.2022 року  в розмірі 50 грн. на дитину в день;

2. Розмір плати зменшується на 50% для батьків, у сім’ях яких виховуються троє і більше дітей.

3. Плата з батьків не справляється за харчування у сім’ях, в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, діти із сімей, які отримують допомогу малозабезпеченим сім’ям, діти, потерпілі від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти учасників АТО, інших категорій, визначених законодавством.

4. Надавати пільги по батьківській платі за харчування дітей індивідуально, згідно поданих заяв.

5. За дні, пропущені лише з поважних причин, а саме: в разі хвороби дитини, карантину у закладі, санаторного лікування, відпустки батьків, оздоровчий період, за наявності відповідних документів, плату з батьків не утримувати.

6. У випадку  відсутності дитини у закладі без поважних причин більше 3 (трьох ) днів на місяць відраховувати зі списків закладу  дошкільної освіти.

7. Плата за харчування дітей у закладах  дошкільної освіти вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата до банківських установ.

8. Зобов’язати  директорів  закладів  дошкільної освіти оприлюднити та довести дане рішення до відома батьків.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку бюджету, фінансів, власності, соціально-економічного розвитку.

     

Секретар селищної ради                                                        Юрій Тишлер

 

№  -VIIІ

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь