Про скликання 24-ї чергової сесії Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 14.12.2021 17:11

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання  24-ї  чергової  сесії

Великомихайлівської  селищної  ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 5  статті 46  та п.111  прикінцевих положень  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Великомихайлівської селищної ради, затвердженого рішенням № 6 – VIIІ сесії селищної ради від 01.12.2020 року:

1.Скликати 23 грудня 2021 року о 1000 годині  в сесійній залі селищної ради  двадцять четверту чергову сесію Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину.

На розгляд сесії винести  наступні питання:

1. Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2022рік.
  2. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Великомихайлівської селищної ради на 2022-2024 роки.
  3. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів..
  4. Про затвердження штатного розпису Великомихайлівської селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення №249-VII від 27.05.2016 року «Про перейменування вулиць в населених пунктах Великомихайлівської селищної ради».
  6. Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання для КП «Злагода».
  7. Про внесення змін до структури КУ «Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний   центр».
  8. Про внесення змін до штатного розпису КУ «Великомихайлівський інклюзивно ресурсний центр».
  9. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради.
  10. Про організацію харчування дітей у  закладах  загальної середньої освіти Великомихайлівській селищній раді
  11. Про встановлення батьківської плати за харчування в  закладах дошкільної освіти Великомихайлівської селищної ради.
  12. Про внесення змін до  Програми  «Молодий спеціаліст Великомихайлівської селищної ради на 2018-2022 роки».
  13. Про затвердження Програми «Учитель» Великомихайлівської селищної ради на 2022-2024роки».
  14. Про затвердження Програми «Обдарована дитина» Великомихайлівської селищної ради на 2022-2024роки».
  15. Про затвердження положення про Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської  селищної ради Роздільнянського району  Одеської області в новій редакції
  16. Про затвердження   Програми  соціальної  підтримки  населення на 2022-2024 роки «Соціальний  захист  населення Великомихайлівської  селищної  ради».
  17. Про внесення змін до  Рішення № 2420-VІІ від 20.12.2019 року   «Про створення Служби  у справах дітей Великомихайлівської селищної ради з 01.01.2020 року».
  18. Про внесення змін до  Програми підтримки  та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Великомихайлівської селищної ради»  на 2021 - 2023 роки.
  19. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на 2022рік.

Земельні питання.

Секретар селищної ради                                             Юрій  ТИШЛЕР