«Світ без насильства»

Дата: 14.12.2021 15:05

Фото без описуВ рамках проведення  Всеукраїнської  акції  «16 днів проти насильства»

головним спеціалістом відділу соціального захисту населення Великомихайлівської селищної ради з учнями  ЗЗСО Великомихайлівської ТГ було проведено години спілкування  з елементами тренінгу «Світ без насильства», роздано абетки «Життя без насильства» та буклети  «Куди звернутись?» із зазначенням номерів телефонів дитячої «гарячої» лінії та  «гарячої» телефонної лінії, яка діє при відділі соціального захисту населення.

Протягом акції спеціалістами відділу соціального захисту населення проводилась роз’яснювальна робота серед мешканців ТГ щодо питань протидії та запобігання домашнього насильства, розповсюджувалися інформаційні матеріали та буклети.

.