Про скликання 23-ї позачергової сесії Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 13.12.2021 11:48

Великомихайлівська  селищна  рада

Роздільнянського  району  Одеської  області

67100,  Одеська область, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна 123,

тел. 2-12-46,  e-mail: vmselrada@ukr.net, сайт: vms-rada.gov.ua

Про скликання  23-ї  позачергової  сесії

Великомихайлівської  селищної  ради VІІІ скликання

Відповідно до частини 4 та 5  статті 46  та п.111  прикінцевих положень  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Великомихайлівської селищної ради, затвердженого рішенням № 6 – VIIІ сесії селищної ради від 01.12.2020 року:

1.Скликати 15 грудня  2021 року о 1400 годині  в сесійній залі селищної ради  двадцять третю позачергову сесію Великомихайлівської селищної ради VІІІ скликання з дотриманням всіх санітарних вимог під час карантину.

На розгляд сесії винести  наступні питання:

1. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення №36 – VIII від 24.12.2020 року «Про селищний бюджет Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2021 рік».
  3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021-2024 роки.
  4. Про внесення змін до   Програми  соціальної  підтримки  населення на 2019-2021 роки «Соціальний  захист  населення Великомихайлівської  селищної  ради».
  5.   Про надання згоди на безоплатне прийняття від Міністерства соціальної політики України технічного оснащення щодо організації виконання  функцій у сфері соціального захисту населення .
  6.  Про надання згоди на безоплатне прийняття від Українського фонду соціальних інвестицій  меблів для соціальних робітників, наданих Японським фондом соціального розвитку  (JSDF)  в рамках реалізації  проєкту «Надання соціальних       послуг в громаді».
  7. Про передачу в господарське відання Амбулаторії моно практики Великомихайлівської  ОТГ, провулок Больничний, 6 в с. Гребеники КНП «Великомихайлівський ЦПМСД» Великомихайлівської селищної ради.

Секретар селищної ради                                             Юрій  ТИШЛЕР

13.12. 2021  року