Голова селищної ради

Чебан Людмила Анатоліївна

Селищний голова

Чебан Людмила Анатоліївна народилася 23.07.1972 року в селі Гірське Одеської області Великомихайлівського району. Навчалась в Новоолександрівській ЗОШ, яку закінчила в 1987 році з відзнакою. Після закінчення школи вступила до Білгород – Дністровського педагогічного училища за спеціальністю вчитель початкових класів та педагог – організатор, яке закінчила в 1991 році.   З 1991 року по 2001 рік працювала в Новоолександрівській ЗОШ. З 2001 року по 2005 рік займалась підприємницькою діяльністю.

З 2006 року по 2020 рік працювала на посаді голови  Новоолександрівської сільської ради головою сільської ради.

В 2013 році вступила до Одеського регіонального інституту державного управління на факультет «Менеджмент». У 2019 році здобула кваліфікацію ступень вищої освіти магістр спеціальність Менеджмент. В 2019 році вступила в ОРІДУНАДУ на факультет «Регіональне управління».

У 2020 році обрана головою Великомихайлівської селищної ради.