Соше – Острівський

Хоменко Наталія Володимирівна

Староста Соше – Острівського старостинського округу

Фото без опису

Народилася 13 лютого 1974 року в селі Соше – Острівське Великомихайлівського району, Одеської області.  Навчалася в Соше – Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Закінчила Миколаївський університет імені Пилипа Орлика отримавши спеціальність «бухгалтерський облік та страхування».   В 1994 році розпочала свою трудову діяльність вчителем у Соше – Острівській школі. В 1998 році прийнята на посаду директора Соше – Острівського сільського будинку культури. Довгий час була приватним підприємцем. У 2015 році обрана на посаду голови Соше – Острівської сільської ради. По теперішній час працює на посаді голови Соше – Острівського старостинського округу.