Робочі моменти 2023 року

11 Липня, 2023 р., 16:06
Продовжуються роботи по благоустрою в старостинському окрузі нашої громади: впорядкування клумб,  санітарне очищення територій, пам’ятників, дитячих майданчиків, зон відпочинку. Зацементовано майданчик та встановлено альтанку для відпочинку жителів, встановлено сміттєвий бак.  Проведено роботи з облаштування колодязів громадського користування.
06 Червня, 2023 р., 11:03
Проведено та обстежено умови проживання сім'ї, де потребується догляд, проводився прийом громадян. Працівниками старостинського округу постійно ведеться догляд за висадженими квітами, деревами. Працівником з благоустрою проводиться обкошування трави по всій території. Працівники будинку культури підготували та провели свято до дня Захисту дітей. Діловод працює над видачею довідок, проводить актуалізацію даних в реєстрі громади, допомагає в оформленні документів щодо надання соціальних послуг. Щодня завідувачка ФП проводить приймання населення Новоолександрівського старостинського округу, здійснює патронаж дітей до 3 років, забезпечує консультації з фахівцями й виконує лікарські приписи.
03 Квітня, 2023 р., 15:02
Продовжуємо працювати, і всіх закликаємо приєднуватись !!!