Комплексна перевірка

Дата: 16.10.2024 14:17

Фото без описуВідповідно до частини другої статті 76 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" райдержадміністрації контролюють здійснення виконавчими органами сільських, селищних і міських рад, розташованих на території району, делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Згідно з розпорядженням начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька сьогодні, 16 жовтня робоча група провела комплексну перевірку діяльності виконавчого комітету Великомихайлівської селищної ради з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Начальниками структурних підрозділів Роздільнянської РВА були перевірені усі напрямки діяльності громади згідно з вимогами чинного законодавства.

За результатами перевірки Роздільнянською РВА буде підготовлено акт на затвердження начальнику районної державної (військової) адміністрації, а у разі виявлення порушень будуть надані рекомендації громаді щодо їх усунення.

На зображенні може бути: 13 людей, люди навчаються та текст