Дія. QR

Дата: 30.09.2024 12:09

Фото без опису Центр надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради інформує представників бізнесу , що  використання Дія.QR забезпечує зручний і швидкий доступ до важливих документів, сприяє зменшенню часу та їх обробку та підвищує загальну ефективність бізнес-процесів.

Сервіс також дозволяє підприємствам ефективніше керувати інформаційними потоками, оскільки всі документи передаються безпосередньо в цифровому форматі. Це знижує витрати на друк, зберігання паперових копій та їх архівування, що також відповідає принципам екологічної сталості та відповідального використання ресурсів. Дія. QR стає важливим кроком у цифровій трансформації бізнесу та громадського суспільства, підвищуючи рівень автоматизації процесів та впроваджуючи нові технології у різні сфери діяльності.

З повагою, начальник Центру надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради, Тетяна МРАЧКО.