Дата: 19.08.2024 16:25

Фото без опису19.08.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови Юрій ТИШЛЕР на якому були розглянуті питання:

1. Про погодження  проєкту  кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2024 рік.
  2. Про погодження  проєкту  внесення змін і доповнень до рішення № 2781- VІІІ від 28 грудня 2023 р. «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2024 рік».
  3. Про погодження проекту рішення «Про звіт Великомихайлівської селищної ради про виконання бюджету Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області за І півріччя 2024 року».
  4. Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації у  Великомихайлівській селищній раді.
  5. Про погодження розміщення тимчасових споруд.
  6. Про надання дозволу на розміщення майданчика для паркування одного парко місця для осіб з інвалідністю за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, с. Велика Михайлівка, вул.. Центральна (біля магазину «Ромашка»).
  7. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування.
  8. Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій.
  9. Про виплату одноразової адресної допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18- річного віку.
  10. Про надання дозволу на дарування будинку, в якому зареєстрована дитина.
  11. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, яке належить неповнолітній дитині.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.