Робоча зустріч

Дата: 19.08.2024 11:07

Фото без опису16 серпня 2024 року відбулася робоча зустріч фахівців Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості з заступником селищного голови Ігорем Гончаруком. В ході зустрічі були обговорені питання щодо організації та проведення суспільно-корисних робіт на території Великомихайлівської громади. Також обговорено питання щодо активних програм зайнятості, надання комплексу послуг ВПО, УБД , особам з інвалідністю та іншим особам, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.