Реалізація проєкту «Кібер-волонтер»

Дата: 09.08.2024 11:08

Фото без опису«Кібер-волонтер» - це проєкт за допомогою якого відбувається активне залучення громад до процесів цифрової трансформації, що в свою чергу сприятиме розвитку та вдосконаленню життя в регіоні.

Наразі кібер-волонтери проходять підготовку та сертифікацію, активно відбувається покриття районів та громад, з моменту старту проєкту, проведено щонайменше освітніх заходів (семінари, тренінги, лекції) з кібербезпеки та цифрового розвитку. Також учасниками проєкту є - громадські організації, благодійні фонди та мешканці області, які виявили бажання долучитися до ініціативи.

В ході реалізації програми ми отримаємо:

підвищення рівня цифрової грамотності серед мешканців Одеської області;

зміцнення кібербезпеки серед населення;

покращення комунікації між громадянами та органами влади;

збільшення обізнаності населення про важливість цифрової грамотності та безпеки.

В синергії створюємо якісне цифрове майбутнє для Одещини!