Інформаційна кампанія

Дата: 30.07.2024 16:25

Фото без описуУ зв’язку зі змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.04.2022 року №265-р «Про затвердження плану дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування під час збройної агресії Російської Федерації проти України» та доручення Міністра  юстиції України від 08.05.2023 року №194/1/48-23 завідувач Великомихайлівської нотаріальної контори Одеської області Світлана Олександрівна Трофімова  провела  інформаційну компанію  в органах місцевого самоврядування та довела до всіх присутніх зміни щодо:

• статті 40 Кримінального кодексу України, відповідно до якої не є злочином дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду право охоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками;
  • нормативно – правові акти окупаційних сил та окупаційних наслідків, і нікчемність цих актів не підлягає оскарженню та не може бути скасована.