Дата: 26.07.2024 11:42

Фото без опису26.07.2024 року   в приміщені селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету.  Головуючий В.о. селищного голови Ігор Гончарук на якому були розглянуті питання:

1. Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
  2. Про взяття під соціальний супровід сім`ї , що опинилися у складних життєвих обставинах.
  3. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  4. Про присвоєння поштових адрес
  5. Про визначення місця проживання неповнолітньої дитини.
  6. Про зарахування на квартирний облік.
  7. Про надання щомісячної допомоги (стипендії) членам сім`ї загиблого військовослужбовця.
  8. Про виділення коштів для надання щомісячної допомоги (стипендії) членам сім`ї загиблого військовослужбовця.
  9. Про надання щомісячної допомоги (стипендії) учасникам бойових дій та членам їх сімей.
  10. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на термінове лікування.
  11. Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій.
  12. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги родині загиблого військовослужбовця.
  13. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на поховання  військовослужбовця.
  14. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Всі питання розглянуті та прийняті відповідні рішення.