Якщо ви — внутрішньо переміщена особа з Донеччини та шукаєте роботу

Дата: 23.07.2024 15:04

Фото без описуЯкщо ви — внутрішньо переміщена особа з Донеччини та шукаєте роботу, прихисток або допомогу, пропонуємо вам скористатись чат-ботом у Telegram «Єдине вікно: помічник ВПО» https://t.me/VpoHelper_bot

Чат-бот — це помічник, який надає швидкий доступ до інформації та забезпечує цілодобову підтримку внутрішньо переміщених осіб. Він об'єднує в собі усю важливу інформацію для ВПО, забезпечує цілодобовий доступ до актуальних даних, дозволяє швидко знайти те, що цікавить:

тимчасове житло, гуманітарну та психологічну допомогу;

вакансії, можливості навчання, грантові програми;

соціальні послуги, медичне обслуговування, пенсійне забезпечення;

контакти та телефони «гарячих ліній» гуманітарних, благодійних, волонтерських організацій, які надають підтримку ВПО та багато іншого.

Онлайн-сервіс створений за ініціативи Донецька обласна служба зайнятості та за підтримки Донецької облдержадміністрації.