Почесне звання “Мати-героїня”

Дата: 22.05.2024 16:41

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року № 33/2024, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, почесне звання “Мати-героїня” було присвоєно Русовській Оксані Юріївні – матері шести дітей, жительці Великокомарівського старостинського округу.

Сьогодні, 22 травня 2024 року, начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько спільно з заступником Великомихайлівського селищного голови Ігорем Гончаруком вручили Оксані Юріївні посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня».

Для жінки бути мамою – це найпочесніше із звань і наймиліше із імен.

Бажаємо багатодітній родині мирного неба, здоров’я, родинного затишку та сімейного благополуччя.