До уваги мешканців смт Велика Михайлівка!

Дата: 15.05.2024 12:20

Фото без описуЗ метою профілактики сказу домашніх тварин спеціалістами Великомихайлівської ДЛВМ Роздільнянської РДЛВМ , щочетверга ( протягом травня-червня 2024 року) , будуть проводитися профілактичні щеплення собак та котів проти сказу.

Власники тварин, для здійснення щеплення проти сказу, можуть звернутися за адресою: вул. Центральна, 96, смт Велика Михайлівка, Роздільнянського району, Одеської області.

Наголошуємо на тому, що для недопущення сказу тварин необхідно щорічно робити щеплення всім домашнім улюбленцям, починаючи з 3-місячного віку! Профілактичне щеплення убезпечить Ваших тварин від зараження сказом протягом 1 року.

Пам’ятайте, сказ вилікувати не можна, його можна тільки попередити!

Найдієвіший спосіб – це вакцинація!

Довідки за тел.: 0993479443 – лікар ветмедицини Поляков Микола Олегович

0504046770 - фельдшер ветмедицини Балан Наталія Василівна