Засідання сесії

Дата: 26.03.2024 16:46

Фото без опису26.03 .2024 року в приміщені селищної ради відбулася 55  чергова сесія (головуючий в.о. селищного голови, секретар селищної ради Юрій ТИШЛЕР), на розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про затвердження Програми «Забезпечення виконання заходів мобілізаційної підготовки, підготовки молоді до військової служби, проведення призову громадян на військову службу, приписки громадян до призової дільниці на території громади на 2024 – 2025 роки».
  2. Про затвердження Програми фінансової підтримки для інженерного та фортифікаційного облаштування державного кордону 2 прикордонного загону в/ч 2196 з метою забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2024 рік.
  3. Про затвердження кошторисних призначень для внесення змін до селищного бюджету на 2024 рік.
  4. Про внесення змін і доповнень до рішення №2781 – VІІІ від 28.12.2023 року «Про бюджет Великомихайлівської селищної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області на 2024 рік.
  5. Про внесення змін до «Програми підтримки територіальної оборони на 2024 рік».
  6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «Злагода» Великомихайлівської селищної ради на 2021 – 2024 роки.
  7. Про внесення змін до Програми «Безпечна Великомихайлівщина» на 2023 – 2024 роки.
  8. Про внесення змін до програми соціальної підтримки населення на 2022-2024 року "Соціальний захист населення Великомихайлівської селищної ради".
  9. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Великомихайлівської селищної ради на 2024 рік.
  10. Про внесення змін до Програми «Обдарована дитина» Великомихайлівської селищної ради на 2022-2024 роки.
  11. Про безоплатну  передачу комплектної трансформаторної підстанції №271                    у власність АТ «ДТЕК Одеські Електромережі».
  12. Про затвердження Програми реформування системи шкільного харчування Великомихайлівської селищної ради на 2024-2027 роки.
  13. Про затвердження змін до затверджених тарифів на платні послуги на 2024 рік, які надаються комунальним некомерційним підприємством ”Великомихайлівська багатопрофільна лікарня ” Великомихайлівської селищної ради .
  14. Про надання дозволу комунального некомерційного підприємства „Великомихайлівська багатопрофільна лікарня ” на списання основних засобів.
  15.   Про внесення змін до  Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Великомихайлівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великомихайлівської селищної  ради на 2024 - 2026 роки.
  16.   Земельні питання.
  17. Про збільшення ліжкового фонду комунального некомерційного підприємства «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня».
  18. Про утворення віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради.
  19. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради.
  20. Про утворення пересувного місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Великомихайлівської селищної ради.
  21. Про умови оплати праці в.о. селищного голови, секретаря селищної ради.
  22. Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти.
  23. Про внесення змін до Програми "Розвитку фізичної культури та спорту Вликомихайлівської селищної ради на 2021-2025 роки"

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення