ВІТАЄМО!

Дата: 07.12.2023 08:43

Фото без описуШановні працівники, депутати Великомихайлівської селищної ради та ветерани місцевого самоврядування, вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Зараз ми працюємо в досить нелегких умовах - війна вносить свої корективи, але, завдяки згуртованості та взаєморозумінню нашої родини (так, саме родини, адже більшу частину свого життя я проводжу на роботі) ми розбудовуємо нашу громаду!

Дякую кожному за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність!

Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку, нових звершень та натхнення для подальшої праці на благо людей та громади!

Але наша робота не можлива була би без наших мужніх захисників, які тримають небо, боронять наш спокій, виборюють мир та незалежність рідній країні.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!