Ефективність пробації – співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2023 11:28

Фото без опису06.12.2023 в рамках реалізації плану комунікаційних активностей за визначеними філією Державної установи «Центр пробації» у Одеській області на ІІ півріччя 2023 року пріоритетними напрямками, співробітниками Роздільнянського районного сектору1 проведено робочу зустріч з селищним головою Людмилою ЧЕБАН та працівниками апарату , метою якої було інформування представників органів влади про переваги пробації.  Під час зустрічей співробітники відділу пробації представили доповідь, де було детально виділено переваги пробації за трьома напрямками: для держави, для суспільства та для осіб, які вчинили правопорушення. За результатами зустрічей досягнуто домовленості про подальше розповсюдження наданої в доповіді інформації серед співробітників, що сприятиме популяризації діяльності відділу пробації серед державних органів влади, інститутів громадянського суспільства.