RASFF: в експортній партії сушених слив виявлено пестициди

Дата: 01.11.2023 08:37

Фото без описуДо Головного управління надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 25 жовтня 2023 року №2023.7255 щодо виявлення пестицидів (біфентрин і новалурон) у сушених сливах. Вони експортувались з України (відправник: ТОВ «МОДЕСТ АГРО», вул. Середньофонтанська, 19-А, м. Одеса, 65039) до Польщі (імпортер: «MATEKO», Mateusz Olech, Poland).

У разі виявлення вказаного вантажу в обігу просимо повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області: м. Одеса, вул. 7-а Пересипська, 6, тел.: (048) 716-13-01.