Харчування дітей в школах та садках громади

Дата: 18.10.2023 14:17

Фото без описуОдеська область увійшла до переліку областей, заклади загальної середньої освіти якої стали учасниками спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проєкту щодо надання фінансової підтримки у 2023/2024 навчальному році.

Йдеться про проєкт Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй, який передбачає часткове відшкодування коштів за гаряче харчування для учнів 1-4 класів.  До переліку увійшли три освітні заклади нашої громади це: Опорний ліцей, Полезненський ліцей та Новоолександрівська гімназія. Селищний голова Людмила Чебан разом з депутатом селищної ради Тетяною Барською та працівниками апарату відвідали частину освітніх закладів переглянули меню їдалень та самі страви. Освітні заклади готовлять їжу по єдиному меню, яке складено згідно з нормами, страви свіжоприготовлені гарячі, та смачні.

Забезпечення   якісним, раціональним харчуванням - покращення показників здоров’я дітей.