Суспільно – корисні роботи
Селищний голова Людмила Чебан та заступник директора - начальника Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніна Дикуненко провели зустріч, де було обговорення питання щодо запровадження на території суспільно – корисних робіт. Було прийнято рішення укласти договори з громадянами, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, та за направленнями прийняті на роботу на умовах строкового трудового договору.
Суспільно – корисні роботи запроваджено з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт. Такі роботи під час воєнного стану покликані відновити функціонування інфраструктури.
Згідно з рішенням виконавчого комітету було затверджено перелік видів суспільно-корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи
на території Великомихайлівської територіальної громади
- Розбір завалів, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг.
- Створення найпростіших укриттів, протизсувних, протиповерхневих, протиселевих, протилавинних, протиерозійних та інших інженерних споруд спеціального призначення.
- Роботи із забезпечення сталого функціонування об’єктів підвищеної безпеки на випадок надзвичайних ситуацій.
- Плетіння маскувальних сіток, розвантаження, фасування гуманітарної допомоги.
- Упорядкування, відновлення та благоустрій прибережних смуг, природних джерел та водоймищ, русел річок, укріплення дамб, мостових споруд.
- Заготівля дров для опалювального сезону для військових та населення.
- Ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів.
- Роботи з підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням та їх експлуатації, пристосування існуючих наземних або підземних приміщень під найпростіші укриття.
- Надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам техногенного, природного та воєнного стану.
- Організація забезпечення життєдіяльності громадян, що постраждали внаслідок бойових дій
- Надання допомоги по догляду учасникам бойових дій , які перебувають на лікуванні у медичних закладах.
- Виконання підсобних , ремонтних робіт у приміщеннях , які використовуються для ЗСУ
- Надання допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій , сім’ям учасників бойових дій , які отримали інвалідність.