Свято футболу

Дата: 09.10.2023 12:16

Фото без опису07.10.223 року на центральному стадіоні селища відбулася гра за першість Одеської області  серед  ДЮСШ 2010 – 2011 Р.Н. Свято футболу розпочалося  з державного гімну України у виконанні  Скопенко Сергія.

Гра відбувалася між господарями, командою «Великомихайлівська ДЮСШ» та «Захарівська ДЮСШ».  Перемогу здобули господарі «Великомихайлівська ДЮСШ» з рахунком  5:1.

Наступна гра  відбудеться 28.10.2023 року.  Всі матчі відбуваються на підтримку ЗСУ!

Дякуємо командам, які взяли участь у грі . Була запекла боротьба. Бажаємо надалі ще більше цікавих суперників та заслужених перемог!

Та найважливіше - дякуємо воїнам, які нас захищають. Та завдяки яким, ми можемо проводити такі змагання!

Слава Україні!