Вічна і світла пам’ять Герою!

Дата: 04.09.2023 10:36

Фото без опису02.082023року  скорботний день для всіх жителів нашої громади і невимовний біль наскрізь пронизує Великомихайлівщину… Її хоробрий син повернувся додому назавжди…

На віки-вічні його ім'я буде вписане в історію нашої громади та України як Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини, та добрий, світлий спомин про мужнього Захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав Андрія Андрієнка, любив і шанував.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Героя Андрія знайде вічний спокій.

Вічна і світла пам’ять Герою!