1 Вересня - День Знань!

Дата: 01.09.2023 08:33

Фото без описуДорогі учні , шановні освітяни , батьки!
Великомихайлівська селищна рада щиро вітає  вас із Днем знань і початком нового навчального року.

Першого вересня всі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік,який принесе нові успіхи , нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які вперше переступлять поріг школи , відкриваючи для себе, світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя. Адже від усвідомлення громадянської позициції, патріотизму, знань, розуміння свого місця у сучасному житті залежатиме майбутнє нашої держави.

Бажаємо  усім Божого благословення, учням – успішного навчального року, педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань, будуть вашими постійними супутниками.

Бажаємо  всім миру, здоров’я, щастя, радості, невичерпної енергії!

З днем знань!

З повагою, Великомихайлівська селищна рада!